| Alëxąndŕą a întrebat:

Hei fetele de 15 16 17 ani cu voi vorbesc http://www.provitacraiova.ro/copii%20avortati/index.html sa nu faceti sex neprotejat e poza 1 poza 2 daca sunteti criminale e treaba voastra cu voi vorbesc ca voi de obicei sunteti ( unele ) disperate dupa sex ala se numeste avort

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Mi-ai facut scarba.rau de totsad

| nuamPleaca a răspuns:

Mama imi vine sa vomit;/

| girllll a răspuns:

Saracii copiicrying

| florynnaa a răspuns:

Bleach.credeti-ma imi este greata si de mamele drogate care fac sex zilnik si care-s obsedate de... dar si de copiii aia.nu le iau apararea nici la copiii ce scrbosenii mai pun si astia. cate mai inventeazalaughing)))