| JohannaStone a întrebat:

Hei, fetelor! Cu ce va imbracati in prima zi de liceu, clasa a 9-a?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O ținută specifică evenimentului cât și cu vârsta, una decentă.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te gandesti de pe acum cu ce ai sa te imbraci peste 2 luni jumate?

| LSMM a răspuns:

Nu crezi că e cam devreme să te gândești la așa ceva, e nuntă și nu știu eu?
Tricou sub un sacou, blugi și teniși. Cu ce te ajută?

| MadalinaElly a răspuns:

Buna! ..pai eu o sa ma imbrac intr-o camasa alba si o fusta, sau o pereche de blugi! happy happy

| Meeeeee23 a răspuns:

Cam devreme cu gandurile astealaughing Depinde de gusturile tale, te poti imbraca intr-o fustita si o camasa si sacou ssau geaca, sau o pereche de blugi, tenisi si camasa depinde si de gusturile tale big grin

| GBF a răspuns:

Intro camasa alba si o fustita draguta, aleg parul sa fie buclat happy succesewinking