| alsibo a întrebat:

Hei fetelor.Eu am parul lung.cam pana la fund,si sa zic asa a devenit plictisitor, mai ales ca mi se incalceste f repede, mi se rod varfurile f repede.As vrea sa ma tund,mai scurt, cam pana la umeri.Ce credeti o sa imi para rau, din experienta voastralaughing?
Acum 2 3 ani, il aveam la fel de lung si m.am tuns tot asa, si la inceput imi placea.dar dupa un timp imi era dor de parul lung si abia am asteptat sa imi creascahappy dar acum vreau sa il tau iar nu stiulaughingnu sunt f hotarata, dar vreau o schimbare.:X Sunt 50% da, 50% nu:*laughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zelandory a răspuns:

Pai si eu am parul lung,la fel ca tine.Da, este foarte obositor si se incalceste foarte repede si e enervant.Dar totusi cred ca o sa iti para rau, mai ales ca acum se considera mai frumoase fetele cu parul lung, deci nu te sfatuiesc. Ai putea sa il mai prinzi din cand in cand, sa il impletesti.Totusi daca te enerveaza intr-atat, ai putea sa il tunzi un pic, dar nu chiar pana la umeri... love struck sper ca te-am ajutat si te-am convins, baftaa :*