| GeorgiiGrz a întrebat:

Am un par lung si sunt incanata de el! Acum vreo 2 ani m-am tuns mai scurt si abia am asteptat sa imi creasca la loc. Din nefericire, am varfurile despicate si nu cred ca as vrea sa ma tund din nou. Imi spuneti ce pot face in aceasta situatie sau ce ati facut voi daca ati fost in locul meu? Imi iubesc parul si daca nu se poate face nimic, voi fi nevoita sa il tund; oricum, va creste la loc.

Dau FUNDA! happy

6 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Foloseste samponul si balsamul long repair de la nivea

Răspuns utilizator avertizat
| dididedediu a răspuns:

Fate cu ulei de masline pe varfuri

| Farmec a răspuns:

Recomandam sa folositi serul pentru varfuri despicate din gama Gerovital Plant Tratament : http://farmec.ro/produse/par/ser-pentru-varfuri-deteriorate-71.html
Serul netezeşte firele de păr, hidratează vârfurile uscate şi le repară pe cele deteriorate. Mai mult decât atât, aplicat cu regularitate, produsul hrăneşte şi fortifică părul, redându-i un aspect sănătos.
Pulverizează serul de la jumătatea firului de păr în jos. Aplică pe părul umed, proaspăt spălat, fără a clăti. Îţi recomandăm asocierea lui cu Şamponul regenerant şi cu Şamponul antimătreaţă din gama Gerovital Plant Tratament.

| SponchBob16 a răspuns:

Tunde-ti virfurile s-au daca nu pai foloseste niste balsamuri din cele mai bune:-)

| Ionela_Iuliana_1997 a răspuns:

Tunde-ti numai putin varfurile... oricum va creste la lochappy