| HEROINAhero a întrebat:

Hei fetelor, o s-a cam aveti de citit. incepe cam asa:

Am trecut peste fostul prieten, am uitat de el, acum ne inteleg ca inainte de relatie big grin a aparut altul. Dani, cu care nu credeam ca o sa fiu vreodata cu el :3 si inainte cu o saptamana sa ne cuplam, visasem ca eram cu el..au trecut 4 saptamani de cand sunt cu el si numai simt nimic pentru el, iar el are un comportament pe care nu-l agreez..si pur si simplu ma simt de parca sunt single, oricum noi 2 nu ne vedem ca el invata dimineata si eu dupa-amiaza. Faza naspa..este ca mie imi place de un coleg din clasa.pot spune ca sunt foarte foarte "obsedata" dupa el. simt ca il iubesc....in vara aveam sansa sa fiu cu el intr-un fel, dar eram cu altcineva si nu puteam sa ma despart de el..acum colegul de care imi place, incerc sa impart cam tot cu el, adica cere castile de telefon, ii le dau pe ale mele si multe altele, iar el este cu o fata din clasa a 10a si el este boboc..si nu pot sa inteleg ce ii place la ea.ok, eu nu ma cred perfecta, dar am incercat sa "bifez" ceea ce a spus el ca ii place la o fata "draguta, amuzanta, sociabila" am incercat sa fac toate asta pentru el, dar cand incerc sa vorbesc cu el ceva, sau cand mergem sa fumam..nu pot sa vorbesc cu el, simt ca nu-l intereseaza ceea ce ii spun si nici nu stiu ce sa-i spun.
Am incercat sa particip cu el la balul bobocilor, dar participa cu alta..azi dimineata m-am trezit foarte fericita ca am tipat, pentru ca am visat ca eram cu el si a fost cel mai minunat vis al meu love struck
In seara asta l`am intrebat pe ask. daca pot sa stau cu el in banca o ora si a zis "nope"... sigh am pana si pozele cu el care mi le-a trimis in vara, in pc... :-

3 răspunsuri:
| INȚ a răspuns:

straight face
m-ai facut sa plang

| HEROINAhero explică (pentru INȚ):

Serios? o.o
Eu nu prea cred ca e de plans.

| INȚ a răspuns (pentru HEROINAhero):

straight face eiii
sunt sensibil happy