| TristulVirgin a întrebat:

Credeți că fetelor le plac băieții foarte înalți?
Și dc le plac băieții foarte foarte înalți decât ele?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca au cocoselul mare

| RAY a răspuns:

Ca exprima masculinitate, siguranță, dar degeaba ești înalt dacă ești urat, iar revin la tema principala, contează aspectul facial și mesi are 1, 68 dar facial arata mai masculinitate ca Ronaldo

| SilentRain a răspuns:

Da, pentru că așa a hotărât natura sa ne "codeze "
Evident exista și excepții (fete care plac piticani )

| Goete a răspuns:

Foarte inalti decat ele?

Intrebarea ta e cam de genul "crezi ca baietilor le plac fetele cu par lung? Sau masinile albastre?"

Tu chiar crezi ca fetele au toate aceleasi gusturi sau ca inaltimea e decisiva?

| anonimuIl a răspuns:

Băieților înalți nu le plac fetele mici de înălțime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le plac da, dar sa aibă și personalitate

| akaanne a răspuns:

Sunt diferite gusturi, dar asta nu înseamnă ca toate vor același băiat.