| KisSame a întrebat:

Salut TPU! As vrea aflu cateva chestii. In primul rand as vrea sa stiu care credeti ca sunt cele mai slabe tigari de pe piata si pe care le-ati recomanda unui incepator, as dori un TOP daca se poate. Si in al doilea rand as vrea sa stiu care sunt cele mai calitative tigari de pe piata si ce parere aveti despre tigarile Marlboro Rosu scurt? Nu vreau sa ma apuc de fumat(deocamdata), momentan sunt doar curios. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu te-ai apucat de fumat deja nici nu te gândi să te apuci. Înțeleg să te apuci la 12 ani din prostie sau inconștiență, dar să iei rațional(decizia ta nesilit de nimeni)hotărârea de a te apuca de fumat mi se pare ceva surprinzator in mod negativ. Nu pot să înțeleg de ce ai vrea să te apuci de fumat așa din decizie proprie, toți mai facem greșeli din cauza anturajului sau lucruri asemenea, dar să vii tu așa cu creierii pe umeri să întrebi ce țigări îți recomandăm m-a lăsat așa... mască. Nu ai ce face cu banii? big grin

| KisSame explică (pentru anonim_4396):

Eh, inteleg ce spui, totusi am 18 ani. Acum eram doar curios big grin

3 răspunsuri:
| cernobîlamin a răspuns:

Alea subtiri ca sunt cat jumate din alea normale! sunt la fel de nocive. nu gumati copii

| cernobîlamin a răspuns:

Cele mai slabe țigări de pe piața îs alea mă bucata, sunt comtrobandate, și sunt cele mai neslabe ai grija caa s ar pute sa bage speiș in ele.Sau chipuri de verificare a minorilor. Este adevărat Mallorca este cel mai tare pachet... ia ți sobranie negru cu foaie neagră sau Pall mall albastru pup :*