| Bella9985 a întrebat:

Hei guys! Am o problema foarte mare. ma rog, nu i-aş zice chiar o problema foarte foarte mare. Sa incepem cu inceputul :
Acum cateva zile am fost intr-o excursie cu inca o clasa si a inceput sa imi placa de un baiat din cealata clasa. Dar problema este ca prietenei mele ii place de el la nebunie laughing iar ea statea in spate aproape de el iar eu in fata, si cand m-am dus acolo in spate i-am vazut ca erau foarte distrati, si ii lua tot timpul apararea. iar ea mi-a spus astazi la scoala ca ii place de el si m-am prefacut ca ma bucur pentru ea. Ieri cand am plecat de la scoala, ea s-a dus cu el dar cand a trecut pe langa mine el m-a salutat si m-a luat de mana dar dupa aceea eu mi-am tras mana. acum chiar nu stiu ce sa fac. pentru ca il plac foarte mult pe acest baiat, adica e destept si stie cum sa se poarte cu fetele. Si am id`ul lui doar ca nu am tupeu sa ii dau add. Help me pleasee! sad. si fara raspunsuri tampite care nu ma pot ajuta cu nimic. Fundă la raspunsul ca functioneaza :X. Thank you! happy

2 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Daca te-a luat de mana inseamna ca simte ceva pentru tine. Dai add la id lui si vorbeste mai mult cu el, baga-l in seama si informeazate mai mult despre ce ii place lui sa faca.Mult succes!

| rrrzonerrr a răspuns:

Pai daca aceea prietena iti este prietena adevarata cred ca te-ar intelege... daca ai zis ca ii ai ID-ul dai add si vb cu elwinking Mult succeswinking!