| Constantin_Andreea_1998 a întrebat:

Hei hei!
De curand am incercat sa fac un lucru, care nu mi-a iesit foarte bine! In fine, voiam sa va intreb cate ceva.
Pentru unii oameni iubirea este frumoasa ca un trandafir, pentru. altii este doar pastila de a doua zi!
Am o foarte buna prietena, care mi-a zis sa scriu in numele ei!

"Ea a avut acum 1 sapt. un asa zis prieten, care a parasit-o pentru. ca ea a ramas insarcinata! "
Eu stiu ca nu a fost vina ei, ci a lui. Acum ea vrea sa se sinucida! Eu nu vreau asta stiind ca nu a avut nicio vina!
Deci apelez, la voi membri TPU!
Ajutati-ma, dati-mi sugestii!
Este bine ce face ea?
Sa merg cu ea la politie?
Mentionez: ea are 16 ani si nu vrea sa avorteze!

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Sa tina colpilul si sa ii spuna mamei ei cun stau lucrurile, sinuciderea nu e o solutie sa se gandeasca la familia si la prietenii ei, foarte bine ca nu vrea sa fac avort pentru ca asa isi va ucide copilul si va suferii toata viata pentru asta. Vorbeste cu ea si sustine-o iar convingeo sa ii spuna mami ei ca e insarcinata si tu fi mereu langa ea.

happy

1 răspuns:
| Lynna a răspuns:

Spune-i ca nu este vina ei sau a copilului eu ca tatal este un las. Poti sa incerci sa discuti cu parintii ei. Nu o lasa singura pentru ca poate face oricand o prostie.