| anonim_4396 a întrebat:

Hei, hei, hei!big grin Neata TPU!happy As vrea sa ma ajutati cu doua chestiutelaughing. Pana de Craciun trebuie sa fac un dans cu, colegii mei. Da..stiu pana la Craciun mai e multlaughing, dar vreau sa imi fac planurile din timp. Buun..Deci am niste colegi..pfff nu stiu cum sa ma exprimlaughing...LENESI, ei vor sa invete dansul, dar cand vine vorba de repetitii nu stiu de pe unde sa ii mai adun, iar cand ii strang pe toti intr-un loc si incep repetitiile pun laptopul meu in fata lor ( alegem unii pasi de dans de pe internet) si vizionam un videoclip din care le zic sa aleaga pasii. Si asa incepe cearta... Unora nu le place videoclipul si vor sa pun altul care e o porcarie. Si in fine cam in general asa se manifesta "dragii" mei colegi. Am putut sa istorisesc toate aceste chestii pentru ca am mai trecut prin asta cu ei. Ziceau: "O sa fie suuper! Yeeey, dansul o sa ne iasa super binee! Si in cele din urma nu am mai facut nici un das rolling on the floor
Asa...si acum intrebarilebig grin:
1.Cum ii pot face sa vina la timp toti la repetitii?
2.Cum ii fac sa asculte de mine?
3.Ce sa fac sa fie atenti la mine ca sa poata invata si ei odata dansul?
Si cel mai important:
4.Niste videoclipuri cu pasi de dans va rog.puppy dog eyes
Scuzati-ma ca am scris atat de multlaughing Fundahappy

Răspuns Câştigător
| sspyddy a răspuns:

Pff incearca sa ti un discurs ca sa ii motivezi, dale motive temeinice ca sa vina incearca sa ii fascinezi spune-le ca daca reusiti dansu o sa fie super tare lumea o sa va aprecieze mult mai mult si ca sa iasa totu bine si sa asculte de tine spune-le ca daca nu vor sa faca dansu sunt liberi sa plece si poti aduce alti ca tu chiar vrei sa iasa totu bine si sa faci o reprezentare superba de craciun si videouri nu imi vine nimic in cap big grin funda?