| Laura202 a întrebat:

Hei, hei TPU! Am o intrebare! Pentru fetele de 12-13 ani cu sanii in crestere, este indicat sa poarte bustiera (sau sutien daca are cu ce sa il umple) sau sa nu poarte nimic? Si explicati-mi ce se va intampla pe viitor cu sanii respectivei, in ambele cazuri (se vor lasa, vor ramane frumosi si voluptosi etc.). Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Innsbruck a răspuns:

Sutien nu! Bustiera nu iti face rau deloc, e mai comoda si e mai ok decat un sutien mai ales pentru varsta ta. O sa te saturi de sutiene

| Deea545 a răspuns:

Sutiene NU deoarece o sa ti se lase sanii si la 20 de ani o sa arati ca o batranica de 80 rolling on the floor. Bustiera este mult mai okey si din cate stiu eu nu te afecteaza deoarece sutienul iti ridica sanii, spre deosebire
bustiera care doar iti "ține" sanii.