| Kitty77 a întrebat:

Fetele...: daca porti sutien sau bustiera ti se lasa sanii?

funditakiss

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sânul se lasă după alăptare (deși nu este o regulă de bază), sunt prea voluminoși, etc.
Sânul are este o masă de țesut adipos care este susținut de mușchiul pectoral. Pentru a avea un sân frumos, după fiecare duș/baie pune un jet de apă rece pe fiecare sân, ajută la circulație și tonifiere.
Sutienul push up este recomandat celor care au sânii mici!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt sutiene push up care iti tin sanii mai sus si asa dai o imagine buna la baieti.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Da,

Ţi se lasă deoarecee sutienul are sârmă şi îţi strânge sânii şi ei se lasă.

Pa, pa!

| DudaYeah a răspuns:

*isi da sutienul jos* straight face

nu... laughing\

majusculele astea.