| Abigaile a întrebat:

Hei il ultimele 3 luni de 3 ori am avut problema cu urechea(aceeasi ) de la curent cred pentru. ca o simt infundata adicastraight face la scoala geamurile uneori sunt deschise si usa cum nu avem clantastraight face cand bag vada nu mai simt nici o durere dar ma deranjeaza accea vata deci o simt infundata ce credeti parerii va rog

1 răspuns:
| Blitz7 a răspuns:

Vezi un medic sau du-te la o farmacie si cere niste picaturi sau cv...