| Abigaile a întrebat:

VA ROG -Hei il ultimele 3 luni de 3 ori am avut problema cu urechea(aceeasi ) de la curent cred pentru. ca o simt infundata adica la scoala geamurile uneori sunt deschise si usa cum nu avem clanta cand bag vada nu mai simt nici o durere dar ma deranjeaza accea vata deci o simt infundata ce credeti parerii va rog

(app seara ma dooare)

1 răspuns:
| ioana_3527 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic si ferestete de curent stiu ca e imposibil in timpul scoli dar puneti niste vata si ai sa vezi ca nu mai ai dureri stiu ca e insuportabila dar trebuie sa o ti ca sa nu mai ai dureri happyte'asi mai sfatui sa-ti pui si niste picaturi pentru dureri de ureche se gasesc la farmacie si nu sunt scumpe!kiss sau poti sa porti o bentita pe care o poti pune pe urechiuse nu o sa mai ai dureri si vei arata chicwinking funda?