| Abigaile a întrebat:

Hei il ultimele 3 luni de 3 ori am avut problema cu urechea(aceeasi ) de la curent cred pentru. ca o simt infundata adica la scoala geamurile uneori sunt deschise si usa cum nu avem clanta cand bag vada nu mai simt nici o durere dar ma deranjeaza accea vata deci o simt infundata ce credeti parerii va rog
(app seara ma dooare)

1 răspuns:
| RalucutzaFarmer a răspuns:

Nuti face griji este infundata asa mi s-a intamplat si mie dar am auzit ca daca pui ulei la ureche se desfunda.Mie mi sa desfundat si cred ca, cu timpul o sa ti se desfunde multa sanatate si sper sa ti se desfunde sper ca te-am ajutat