| mikilulu a întrebat:

Hei,imi place de un baiat...cred ca si el ma place,din cele spuse de ceilalti prieteni,numai ca imi este frica sa-i spun ca-mi place de el,deoarece el poata sa ma barfeasca cu ceilalti prieteni sad, cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta si taci pana cand el isi va manifesta interesul pentru tine, asteptarea este o arta pentru femei, si nu numai.

| Alexuta333 a răspuns:

Asa am facut eu si am pierdut 3 baietii minunati cu aceasta frica...mai bine ii spui! Mai bine sa stii adevarul decat sa suferi ca o proasta :*