| Adelyna987 a întrebat:

Hei imi puteti spune un text care poate fi transformat in versuri?

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Orice text poate fi pus in versuri.Nu prea inteleg ce vrei sa spui. Bafta!

| Adelyna987 explică:

Nu prea ma ajuta raspunsul tau intrebarea mea era sa imi spui un text pe care pot sa il iau si sa il transform in versuri cu rima din literatura romana daca crezi ca orice text se poate scrie in versuri te rog sa-mi scrii Amintiri din copilarie in versuri sau alta poveste. Daca gasesti ceva poti sa-mi dai mesaj Elvina.

| anutza6117 a răspuns (pentru Adelyna987):

Ai caietul ala de vacanta naspa?