| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Imi puteti zice si mie niste replici pe care le-as putea spune baietilor (isi bat joc de cea mai buna prietena) stiu ca nu ar trebui sa ma deranjeze...dar cand sau legat de mine ea mi-a luat apararea.

Răspuns Câştigător
| eu123456789 a răspuns:

-Esti gelos ca nu vrea sa iasa cu tine?
-Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.
-Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
-Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
-Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
-Mi-ar fi placut sa fi la TV ca sa te inchid.
-Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
-Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
-Orice baiat are dreptul de a fi urat, tu abuzezi de acest drept.
-Stiu ca nu esti prostul nimanui, sar cineva o sa te adopte odata.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru eu123456789):

Dacă o fată ae veni la mine cu astfel de replici de pe internet, care nici pe şantier nu mai merg, aş lua-o şi mai mult la mişto.

Referitor la întrebare. Dacă nu te duce capul să găseşti ceva inteligent pe moment, şi speri să remediezi asta întrebând lumea pe net, meriţi să fii ţinta bătăilor de joc.

| Bia125 a răspuns (pentru Woodenpints91):

...ce sa zic. banuiesc ca tu te crezi extrem de desteapta. vezi-ti de treaba. oricine are dreptul sa puna orice fel de intrebari, fara ca cineva sa faca comentari. Mereu se gasesc prosti care sa comenteze

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Bia125):

1. Sunt băiat
2. Acum înţeleg de ce lumea îşi bate joc de tine şi prietena ta, iar tu nu ştii cu ce replici să vii.

| Bia125 a răspuns (pentru Woodenpints91):

1. De mine nu si-a batut nimeni joc.
2. Acum inteleg ca tu esti acel gen de baiat care este cu nasul pe sus si crede ca le stie pe toate
3. Esti un fraiertongue
4. Si nu vroiam replici pentru mine. Vroiam replici pentru ea.Ca orice prietena o ajut si o voi ajuta
5. Nu sunt la fel ca tine. Imi place sa ajut oamenii. Si pe deasupra de ce s-ar bate cineva joc de mine? M-ai vazut vreodata? M-ai cunoscut vreodata? Nu. Uite iti zic acum ceva de mine. Am castigat balul bobocilor, am fost nominalizata de 3 ori la concursur cea mai frumoasa fata din scoala.tongue Si 2 le-am si castigattongue. Pe langa anul trecut am avut media 10. tongue Poate altii sunt invidiosi, pe norocul meutongue

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Bia125):

În majoritatea cazurilor, ălea de-s nominalizate la astfel de căcaturi de baluri sunt de cele mai multe ori curvele liceului.

| Bia125 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Te-ai gandit vreodata ca asta depinde si de liceu? Nu am sa te contrazic, in multe cazuri e adevarat.Dar nu si il liceul in care ma aflu si eu acum. Daca juriul este format si din profesori si elevi, nu are cum sa fie aleasa o curva cu a fost la noitongue si in legatura cu celalalt mesaj, care ii problema ta? Pot sa caut ce vreau cand vreau.tongue. Nimeni nu imi poate interzicetongue

| OmulĂla a răspuns (pentru Bia125):

Nu ești tu aia cu probleme în dragoste? La ce față ai, la cum scrii, încep să cred că suferi de schizofrenie infantilă. Așa se explică faptul că-ți transformi fanteziile în fapte care nu s-au întâmplat.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Bia125):

Ţi-am interzis eu ceva? Doar am spus că ce cauţi tu sunt chestii penibile iar prietena ta îşi merită soarta.

| Bia125 a răspuns (pentru OmulĂla):

WTF? Tu cine dracu mai esti de te bagi in seama ca prostu?

| Delicacy a răspuns (pentru OmulĂla):

De când este Nea' Vrăjitorul aşa de rău cu fetele? thinking

| OmulĂla a răspuns (pentru Delicacy):

Ei, nu-s eu rău, da nu-s nici bunlaughing. Când penibilul ajunge la cote maxime...

18 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Da-i cu praf de mers!
Dar nu stiu la ce foloseste.

| PotcaPădurii a răspuns:

Lasa replicile. O mama de bataie ii sfanta, desi nu pari genul care apeleaza la asta, din moment ce cauti niste replici rasuflate pe net.

| h3r a răspuns:

Dacă eşti de părere că nu ar trebui să te deranjeze răutăţile adresate prietenei tale, atunci de ce o aperi?
În primul rând ea nu ar trebui să se lase încălcată în picioare de nesimţiţii şi invidioşii din clasă. Nu rezolvi nimic luându-te cu ei la ceartă, important este să fi alături de ea. Tot ce le poţi spune este faptul că sunt doar nişte copilăroşi care au invidie pe prietena ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Pitagora a răspuns:

Spunele sa nu se mai ia de fete ca retardatii si sa isi gaseasca ceva mai bun de facut in viata asta

| WeedForever a răspuns:

Salut! in primul and sa stii ca te afli in aceeasi situatie ca si mine happy toata lumea din clasa isi bate joc de prietena mea iar pe mine ma deranjeza foarte tare. Pai de ce rad de ea? O considera tocilara fiindca are mereu note mari, sau are un defect fizc( ex. e scunda) sau nu are multa grija de aspectul ei? Depinde de motiv ca sa stii cum sai contraataci. Uite, daca are un defect fizic le poti spune ca asta e singurul ei defect si ii poti intreba despre ale lor iar daca ei iti vor raspunde obraznic le poti spune ca ale lor nu sunt puse la vedere, deci sunt mai grave iar voi veti avea grija sa le descoperiti. Nu stiu cat de mult te-am ajutat, cum am zis, depinde de radacinile problemei dar daca vrei sa mai tinem legatura iti dai id-ul meu: andreeamiron98 Nu uita, tot ce conteaza e sa fiti puternice si sa le aratati ca sunteti mai cool decat ei pentru ca nu va coborati la nivelul lor si sa ii invatati o lectie pe nesimtiti dandu-le peste nas. big grin

| Bia125 a răspuns (pentru WeedForever):

Raspunsul tau mi-a dat cateva sfaturi bune, insa nu este chiar ceea ce cautam eu. Multumesc oricum!