| Annaa05 a întrebat:

Hei! In ultimul timp m-au bagat in seama pe facebook cativa prieteni de-ai fostului meu iubit.Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ori vor sa vorbeasca pentru fostul tau, ori te-ai facut remarcata in fata lor si acum ca a terminat cu tine incearca sa vada daca au ei o sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

că pur și simplu te-au băgat în seamă sau că fostul vrea să știe ce mai faci.

| Δna a răspuns:

Se dau la tine. cred că să vadă dacă le cazi în plasă să vadă fostul tău dacă ţi-a trecut de el. ( e posibil)