| TanyaTania334 a întrebat:

De curand, am inceput sa fiu atrasa de un alt baiat, fiind singura de ceva timp si realizand ca fostului nu prea ii mai pasa de mine. Baiatul respectiv mi-a trimis el cerere pe Facebook, i am acceptat o si de atunci nu s-a bagat in seama cu mine. Oare sa ii dau si eu cerere de urmarire pe Instagram, sau isi formeaza o parere proasta despre mine?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-o să-și formeze laughing o să-și dea seama că ești interesată de el și poate prinde curaj să te abordeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da i și tu, normalhappy

| TanyaTania334 explică (pentru anonim_4396):

I am dat happy imi e asa..sa nu gandeasca ceva aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TanyaTania334):

E doar un follow. Stai liniștita. Oricum, nu e un lucru rău sa i scrii tu

| TanyaTania334 explică (pentru TanyaTania334):

Sunt cam rusinoasa..asta chiar nu stiu daca o s o fac..multumesc de incurajare :*

| Nemessys a răspuns (pentru TanyaTania334):

Ce se poate întâmpla rau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci de asta fetele nu ne baga in seama deși sunt interesate de noi și prezente ori de câte ori le cautam (in acele cazuri in care sunt interesate).