| ymary a întrebat:

Hei! Intrebare pentru baieti. Ce calitati apreciati voi cel mai mult la o fata? Cel mai frumos raspuns primeste fundabig grin.Restul votthappy

Răspuns Câştigător
| Narcis196 a răspuns:

Pentru mine conteaja caracterul, cum gandeste, sa se lasae greu sa fie sedusa, sa fie draguta, sa fie desteapta(dar nu tocilara chiar), si frumpoasa desigur dar cel mai mult conteaza cum vorbestewinking

3 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Sa fie amuzanta draguta NU PITZI! si inteligenta nu desteapta (e o diferenta mare)

| Giuvaer a răspuns:

Sani si fund.

| kyboO a răspuns:

Cele mai importante lucruri o fata trebuie sa aiba fata fund si sani restul nu prea conteaza asta cred euwinking