| albertoleos99 a întrebat:

Hei lume, de ceva timp am patit numai lucruri rele, totul a inceput cand mi-a murit o ruda foarte draga mie acum 2 saptamani, dupa in scurt timp parintii mei s-au despartit, in timp ce eu eram intr-o tabara, atunci stiu ca e ciudat dar m-a "bufnit" plansul si chiar azi iubita mi-a dat papucii. Prieteni adevarati nu am, toti sunt pe interes, nu mai inteleg nimic din viata mea! Nu stiu cum si ce sa fac ca sa scap de toate astea, am doar 14 ani si habar nu am cum sa ma descurc, va rog dati-mi cateva sfaturi cum sa trec peste toate problemele astea, apreciez orice raspuns.

Răspuns Câştigător
| Evelyn666 a răspuns:

Condoleante. Stiu cum e sa pierzi pe cineva drag, dar chestii din astea se vor intampla fie ca vrem noi sau nu. Iar parintii tai probabil nu se mai puteau intelege si decat sa se certe au decis ca e mai bine asa. Prietenii vin si pleaca, la fel ca si relatiile. Nimic nu e permanent. Nimeni n`a spus ca viata va fi usoara. Fii tare si nu lasa greutatile sa te nemultumeasca. Bafta! happy