| ando3 a întrebat:

Hei! M`am saturat sa am o groaza de prieteni falsi! Am o multimeeeeee de prieteni cu care ies in fiecare zi.50 % din ei ma critica mai mereu si eu trec mereu cu vederea. Chiar daca am multi prieteni, ma simt atat de singura. Am perioade cand stau 2-3 in casa, pentru ca nu mai am chef de nimeni. Ce sa fac? De cele mai multe ori sunt trista si am impresia ca sunt singura careia ii pasa de ceilalti. Cu cine sa vorbesc? Cu mama nu sunt prea apropiata, chiar daca ea incearca sa fim. nu stiu de ce dar parca nu as vrea eu. Cu tata? Neah. ii spun multe chestii dar astea nu. Ajutoor!

4 răspunsuri:
| VanessaTPU a răspuns:

Degeaba ai o ''multime'' cum spui tu,daca nu iti sunt adevarati...iar care te critica, clar nu se merita discuta cu ei, doar niste copii infumurati carora nu le pasa decat sa vb de restul.Incearca sa.ti limitezi lista de amici,cu cine consideri tu ca merita,si se comporta frumos cu tine,si numai iesii afara cu aceiahappy,chiar daca nu ai cu cine sa iesi,departeaza.te de ei, nu trebuie sa le permiti lucruri urate, si ai un pic de orgoliu in tine!

| Deea4ever a răspuns:

Incearca sa te apropii de mama ta! iti zic asta prieteneste! Crede-ma! unii copii care nu au parinti si nici prieteni ar vrea sa fie in locul tau! in legatura cu prietenii spune-le ce simti cu te mai supune mereu! nici eu nu prea am prieteni! sad e trist dar cateodata te simti asa singur ca nimeni nu iti poate alina singuratatea! :-s si eu stau inchisa in casa am avut si eu o prietena in ghilimele! care cand o sunam sa iesim afara inventa scuze prostesti si cand ma uitem pe geam o vedeam cu alte fete! sad trist i-am zis ce simt si acum nu mai suntem prietene ca nu a acceptat! Deci urmeaza sfatul meu spune.le ce zimti BAFTA :X

| ando3 explică:

Scuze. 2-3 zile ***

| princess79 a răspuns:

Eu iti zic sa te imprietenesti cu mama ta iti zic asta din propria experienta cu singuranta va sty sa iti dee sfaturi, te va ajuta incearca`ty sa va apropiati cat mai mult sa ii spui totul ca o sa fye mai bine o sa ai mereu pe knv daca prietenyy tai nu sunt cand ai nevoi... kuraj draga mea