| Geannni a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa ma apuc de modelling.Stiti cumva daca exista agentii de modelling in Prahova? Daca nu in Bucuresti.Imi puteti da si mie mai multe informatii? Va rog!:*[FUNDA]

4 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Acum depinde cum arati tu... la modeling trebuie sa ai inaltimea minim 1, 70 ...inafara de 90, 60, 90winking

| TraaLaa a răspuns:

Nui asa bleosiblow
trebuie sa ai minim 17 ani-la next top model, si cel putin 1 70 m
nu mai vorbesc de kg-trebuie sa fi slabanoaga,sa te uiti pe prezentari de moda de la chanel,prada,d&g,sa vezi cat de slabe sunt, se vede foarte usor la genunchi, la glezne...etc

| SunShineyKidu a răspuns:

Buna! Sunt din Prahova.

| JojoMuc a răspuns:

Pai uite.
Acum 2 luni veneau unii prin generala la mine cu modelling blah blah. Agentia se numeste Everest Modelling.
Te mai poti duce la Botezatu ( Next Top Model ), te primeste de la orice varsta