| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nissan GTR exista persoane interesate sa se plimbe in orasul Braila pentru cateva zile in special fete m-ar interesa. Nu sunt aici sa agat sau chestii de genul ci doar prefer oameni open mind care sunt pasionati cat de cat de masini puternice si cu care avem ce discuta.
Materialistii sa se abtina.
Cum spuneam este vorba despre un Godzilla de 550 CP deci nu orice masina sport.
V-am pupat

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Spui nu esti la agatat dar preferi fetele laughing, fugi deaici man crezi ca pe aici stau necunoscatori si gata ce ai spus las cai faci tu.Pai ce crezi tu ca stiu fetele alea ce le vrei tu despre masini? Tu de fapt ai facut aici o invitatie fetelor amatoare de masini,adica de plimbari sa iti faci treaba cu ele laughing, ele se bucura ca se plimba cu o raie, tu vorba aia mandru tare ca ai fete, dar aia fete de fapt ca ai masina daca nai avea ar bate vantu laughing fetele din ro is in gat dupa masini, dar ar fi trebuie sa vii si tu cun bmw ceva, din cate vad ele cand aud numai ca ai bmw, nici nu stiu ele de ani de motoare bmw sa fie laughing Tu vii si spui preferi fete cu alea ai ce discuta, cu siguranta daca ai masina atragatoare o sa aveti ce discuta laughing

| Simpatic a răspuns (pentru relian):

Daca ai sti cate persoane s-ar combina pentru. asa ceva, dar tocmai eu caut persoane care au habar de turbo si alte alea si fete sunt rare care stiu minimul din tuning. nu vreau pe nimeni sa agat ca nu imi sta capul la asa ceva acum

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pustime daca eram interesat de ceea ce credeti voi nu mai apreciam raspunsul lui relianwinking
Si da exista si persoane open mind care o ard pe aici pe TPU pentru a invata si a invata pe altii si nu doar pusti de 12 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti sigur ca nu esti la agatat?
Atunci cum de ai mentionat ca te-ar interesa "in special fete"?

Pune aici:
- varsta
- inaltimea
- contul bancar
- si mai vedem cine-i interesata!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vorbim de NFS?

| Simpatic a răspuns (pentru suntserios):

Nu man, nu toti traim in jocuri!

| suntserios a răspuns (pentru Simpatic):

Pai noi nu traim... tu aparent da

| Simpatic a răspuns (pentru suntserios):

De ce gt-r ti se pare prea mult, afla ca romnii au si bolizi nu doar bmw din 99' cum este cazul tau.

| suntserios a răspuns (pentru Simpatic):

Sunt convins ca au romanii si alte masini... doar ca cine are si isi permite un gtr nu invita straini de pe un forum unde media de varsta e de 12 ani la plimbari.

Si sa stii, ca eu chiar am un nissan, nu gtr, spre deosebire de tine

| Justrememberwho a răspuns:

Esti modest, nu am cuvinte.
Cat despre masina sa o stapanesti sanatos si pentru a fi capabil sa o conduci asa cum trebuie iti recomand niste cursuri de pilot auto.