| Lolo003 a întrebat:

Hei! Mai bine de 50% dintre voi, baieti le spun fostelor iubite : " panarame si curve ". Cum puteti sa-i spuneti asa fetei carea ii spuneati " iubita"?

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De unde ai scos procentul ăsta?
îi spui panaramă și curvă unei fete care este panaramă și curvă. Dacă ți-a fost sau nu iubită, este irelevant.

| bunelutu a răspuns:

Acel gen de barbati sunt niste ciobeni idioti ratati care nu stiu sa vorbeasca

| Annyya a răspuns:

Spun asta din prostie, orgoliu, prea multa madrie si alte lucruri asemanatoare. Daca le spun fostelor "curve", asta nu ii face barbati. Arata doar gradul scazut de inteligenta. Si chiar daca, poate, fosta ar fi fost curva, asta nu inseamna ca trebuie sa le numeasca pe toate asa. happy

| georgegeorge90 a răspuns:

Eu personal nu spun asta despre o fata pe care am iubit-o. Ramanem foartem buni prieteni dupa ce ne despartim... Uni baieti sunt mai idiotiwinking