| NoLiesJustLove a întrebat:

cam toti baieti sufera de tbc(tutun, bautura si curve) nu-i asa?laughing baieti spuneti-va parerea

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unii usfera de curvele care si-au facut aparitia in lumea asta si nu mai stiu ce sa faca, nu se aleg cu nimic si au suferinta permantenta.

| Bacemi a răspuns:

Eu sufar de timp, bani si crime. Ficare cu ale lui.

| ÐÿÅ a răspuns:

Mda laughing, dar nu toti!

| Purgatoriu a răspuns:

Da' ce diagnostic interesant...
Curve... Depinde. De TB sufera clar.Dar mi se parea aiurea sa zici ''sufera'' ca nu-i naspa asa. E fain. Eu sunt pro.

| LolaLollita a răspuns:

Nu draga mea, nu sufera. Se bucura din plin de elelaughing
(nu toti, dar multi asa fac)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sufar de ''tbc''. Dar mi-a placut cum ai gandit intrebarea.

| NoLiesJustLove explică (pentru anonim_4396):

Buna.ms mersihappy... uite baiatu perfect nu bea nu fumeaza si nici nu merge la curve sariti fetelorlaughing presupun ca esti disponibil nu?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Nu sunt perfect. Daca nu fumez, nu beau si nu merg la curve, asta nu inseamna ca nu am alte ''defecte''. Nu ma implic in relatii in care se implica ''iubirea''. O seara buna!

| AngelHugz a răspuns:

Pai daca sufera, sa mearga la doctor. Apropo: Tutunul provoaca MOARTE! Si bautura LA FEL!

| AngelHugz a răspuns:

Si eu cred ca tu suferi de tbc

| NoLiesJustLove explică (pentru AngelHugz):

Asta nu se aplica la fete stai linistitalaughing

| Forev3rAlone a răspuns:

Pai, nu toti sunt asa.
Chiar daca in ziua de azi ii gasesti ORIBIL de grue, sunt si ei existenti.
Nu trebuie sa punem eticheta pe TOTI doar din cauza majoritatii.

Eu zic ca, daca cauti bine si ai si putin noroc, ai sa gasesti un baiat bun.

DAR, in mare parte, asa ewinking

| dött a răspuns:

Hmm, nu fumez, de baut beau doar cand e vreo ocazie, curve... nu cred.

| AndreBoy a răspuns:

Eu sunt baiat
1 nu fumez
2 nu merg la curve
3 beau sa uit de ea

| NoLiesJustLove explică (pentru AndreBoy):

Buna.e grav daca bei ca sa o uiti pe ea. exista si alta cale nu bautura