| Abc123def a întrebat:

Hei mi-a intarziat menstruatia cateva zile e normal? (nu am avut nici o relatie sexuala)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este normal!
Ciclul poate intarzia sau veni mai devreme cu cateva zile, fara nici un fel de motiv.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Orice fel de stress mai intens, poate provoca intarzierea ciclului.
Chiar daca nu ai avut o relatie sexuala, dar ai avut o intalnire de la care ai avut anumite asteptari si nu s-au implinit - sau nu a aparut ala la intalnire si nu a sunat sa se scuze, poate duce la asta.
Sau daca ati ajuns la o adica, dar nu ati avut prezervativ, te-a frustrat si emotionat negativ si gata intarzierea.

| Nirvanaaa a răspuns:

E in regula, ai doar o menstruatie neregulata.Nu e o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate si-au depus paianjenii oua in interior si fecundeaza cu alea. Cine stie thinking

| Dishka a răspuns:

E normal stai calma, nu iti va veni mereu pe aceeasi data sau in aceeasi perioada. Numai bine!