| NiiiaaRawwr a întrebat:

Hei! Mi-am instalat Google Chrome si nu imi apare butonul "Home" ce trebuie sa fac ca sa imi apara?

Răspuns Câştigător
| mihaitaboss a răspuns:

Click pe iconita din dreapta sus (cheia aia) > optiuni > bifezi "Afisati butonul Pagina de pornire in bara de instrumente"

4 răspunsuri:
| Zoelinda a răspuns:

Ca sa vez... nici mie si il am de mult poate ca NU EXISTA

| blogman a răspuns:

Daca vrei sa iti pui butonul de Home din Chrome poti urma tutorialul din link-ul asta: http://step-by-step.ro/......in-chrome/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. nu e ca explorer e undeva sus casuta mai vb paa bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe iconita din dreapta sus (cheia aia) > optiuni > bifezi "Afisati butonul Pagina de pornire in bara de instrumente"