| WalterWhite a întrebat:

Am instalat Google Chrome dar nu gasesc semne de carte (bookmarks) si nic butonul Home(acasa) >

Răspuns Câştigător
| black2005 a răspuns:

Salut. Te duci in dreapta la meniu, pe iconita aia care arata ca o cheie, intri in optiuni si in cazul in care il ai in romana bifezi "Afisati butonul pagina de pornire" si iti va aparea langa butonul refresh. Si pentru bookmark-uri te duci tot la meniu si ai acolo "Manager de marcaje" sau "Bookmark manager". Nu ai cum sa le ratezi

| tekla183 a răspuns (pentru black2005):

Mi-a fost de un real folos raspunsul tau dat lui alyn22. Multumesc!

2 răspunsuri:
| dasdas a răspuns:

Dai la options (optiuni) si regleaza de acolo ce ai nevoie. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy