| ILoveHandball a întrebat:

Hei...mi-am luat nuantator de par roscat si maine vreau sa ma fac dar este o muca problema....nu stiu cum ma puteti ajuta?
Eu sunt satena inchis,am ochii albastrii si sunt pistruiata, mi-ar sta bine roscata?

Răspuns Câştigător
| foreverunicorn a răspuns:

Da da da da da si da. Mereu mi s-a parut o raritate sa fii roscat cu ochi albastri. Mi se pare foarte frumos

1 răspuns:
| mimilolaarae a răspuns:

In general roscatelor le sta bine cu ochi albastri. Iar daca ai tenul deschis la culoare(nu stiu asta, dar daca il ai) ar fi si mai bine