| macydacy a întrebat:

Hei,mi-am luat telefon nou..gsmart,android si s-a descarcat bateria si s-a inchis.L-am pus la incarcat si dupa 5 ore inca nu merge...ce sa fac?straight face

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-l inapoi de unde l-ai cumparat, banuiesc ca are garantie

| macydacy explică (pentru mona):

Are.dar nu l-am luat din orasul in care locuiesc, mi-a fost trimis prin posta de catre matusa mea.straight face

| mona a răspuns (pentru macydacy):

Poate nu l-ai deschis de unde trebuie sau trebuie tinut apasat mai mult pe butonul respectiv, nu stiu ce sa zic

| macydacy explică (pentru mona):

E butonul bun, am manual de instructiuni.Crede-ma ca am tinut de butonu ala cat am putut eu...multumesc oricum.O zi buna in continuarehappy

| mona a răspuns (pentru macydacy):

Posibil sa nu se fi incarcat deloc, poate nu e bun incarcatorul

| macydacy explică (pentru mona):

Poate,o sa il duc maine la Orange.