| macydacy a întrebat:

Hei,mi-am luat telefon nou..gsmart,android si s-a descarcat bateria si s-a inchis.L-am pus la incarcat si dupa 5 ore inca nu merge...ce sa fac?straight facestraight face

Răspuns Câştigător
| enemadalin1999 a răspuns:

Fa rost de un incarcator universal si tina-l acolo bateria vreo 5 minute si dupa o bagi in telefon si GATA asa am patit si eu.
Dar dupa no sa sa iti mai faca asa

3 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai vezi ca este un buton de deschidere in partea stanga sau dreapta nu mai stiu ..lam avut si eu odata, eu zic sa gasesti butonul si sa incerci. Daca merge fundita?batting eyelashes

| macydacy explică (pentru PisicaDragutza3):

Am apasat butonu ala de vreo 50 de mii de ori..nimic.Cat despre incarcatorul universal nu stiu ce sa zic, am sa trec maine pe la Orange sa vad.

| PisicaDragutza3 a răspuns (pentru macydacy):

Ok succes big grin