| showtime1 a întrebat:

Hei! Nu am avut niciodata un prieten. Sunt clasa a saptea si sunt constienta ca trebuie sa invat si alea alea. Asta si fac. Dar mai toate fetele din clasa sunt placute de baieti. Odata am organizat un bal la care nimeni nu m-a invitat. Incerc sa ascund chestia asta...adica nu ma prea intereseaza. Dar am senzatia ca baietii ma vad serioasa si inabordabila. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @showtime1! Mergi pe linia asta, de experiențe amoroase ai tot timpul. Te vei maturiza, și vei înțelege altfel lucrurile astea, chiar vei zâmbi cand îți vei aminti de momentele acestea. Deocamdată este bine cum ai decis, acordă timp educației, ieși cu amicii, dar limitează-te la atât. Băieții simt că le ești superioară și de aceea le este teamă să se încurce cu tine (și bine fac, o felicit pe mama ta.)
Mari succese și o zi cu zâmbet, draga mea!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal sa fii asa la varsta pe care o ai tu o sa ai noroc de cineva mai interesant iar cele care au acum prieten vor avea probleme asa e viata.

Răspuns utilizator avertizat
| xButterflyxX a răspuns:

Eu cred ca mai bine te vad serioasa si inabordabila, decat o piti usuratica. eu zic sa continui cu scoala, va veni si timpul pentru baietii, vor fi destui care sa te placa asa cum esti tu, indiferent de defecte.happy