| DeadMemories a întrebat:

Sunt unele fete care sunt placute de aproape toti baietii din clasa.Nu vorbesc de clasa mea, am auzit si de la un baiat.Intrebarea mea e cum fac fetele alea sa fie placute de atatia baieti? Eu am vazut fetele respenctive, sunt din scoli diferite..nu cred ca arata asa de bine incat sa fie placute de toti.Cum reusesc atunci?laughingFUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Au o personalitate foarte atragatoare(adica sunt amuzante, stie cum sa le vorbeasca baietilor, etc).

11 răspunsuri:
| splitt a răspuns:

E curve, da-le dracu!

| VAPLACE a răspuns:

Buna. Ma mai sti te rog ajuta-ma cu ultima mea intrebare! Sunt disparata. E vorba tot de iubitul meu. Il urasc. Te rog ajuta-ma. Sunt foarte suparata.

| DeadMemories explică (pentru VAPLACE):

Stiu.Am citit intrebarea.Cred ca am raspuns la mai multe.Si eu l-as ura daca as fi in situatia ta.

| Burghelea_Lacra_1971 a răspuns:

Pai, se arata interesate de ce spun baietii cu care vorbesc, isi petrec toate pauzele in compania lor, fac glume, se baga in seama cu baietii, iar apoi, dupa ce au inceput cativa sa le placa, se opresc, sau nu mai filtreaza, si le spun celorlalte fete, ca in ciuda vointei lor toti baietii le plac. Chiar daca nu tutror fetelor li se pare ca va merge tactica asta, crede-ma, de fiecare data te oti baza pe ea. Nu o spun din proprie experienta, dar am vazut o multime de fete care faceau asa. Astfel, prindeau incredere in ele. ( daca ti-am fost de ajutor, da-mi funda love struck)

| Burghelea_Lacra_1971 a răspuns:

Pai, se arata interesate de ce spun baietii cu care vorbesc, isi petrec toate pauzele in compania lor, fac glume, se baga in seama cu baietii, iar apoi, dupa ce au inceput cativa sa le placa, se opresc, sau nu mai filtreaza, si le spun celorlalte fete, ca in ciuda vointei lor toti baietii le plac. Chiar daca nu tutror fetelor li se pare ca va merge tactica asta, crede-ma, de fiecare data te oti baza pe ea. Nu o spun din proprie experienta, dar am vazut o multime de fete care faceau asa. Astfel, prindeau incredere in ele,. ( daca ti-am fost de ajutor, da-mi funda love struck)

| DeadMemories explică (pentru Burghelea_Lacra_1971):

Tu mi-ai fost de ajutor dar din pacate i-am dat funda lui MrBlue sad.

| Burghelea_Lacra_1971 a răspuns (pentru DeadMemories):

E, nu-i nimic, macar te-am ajutat :* love struck, pana la urma cum a ramas,? Cum te vopsesti?

| babyflyy a răspuns (pentru Burghelea_Lacra_1971):

Nu neaparat asta,sa flirteze cu toti, ci felul lor de`a fii, atitudinea, o ai sau nu o ai, la majoritatea e ceva innascut!winking

| Mariia17 a răspuns:

Nu cred ca ar fi un mod anume care fac sa reuseasca sa fie "placute de toti", poate fii pur si simplu modu lor de a fii si de a se comporta le face sa fie sociabile si de a-si pune in evidenta calitatile!

| babyflyy a răspuns:

Indiferent ca o fata e frumoasa sau nu, atitudinea conteaza intr-un mare procent, deoarece asta vor baietii(majoritatea)tupeu, indrazneala, sa fie amuzante, sa nu se supere din nimicuri si astfel il faci pe orice baiat!winking

| nimeniimportant123 a răspuns:

Comportamentul sau? poate? mai mult ca sigur daca spui ca nu arata asa binethinking