| dumbledore32 a întrebat:

Hei! NU AM NICIUN PRIETEN! Sunt oarecum o persoana diferita, profunda, uneori empatizezi mult cu oamenii, alterori deloc, sunt pretentioasa la prieteni, vreau sa ma inconjur de oameni de la care sa am ce invata mai buni decat bine. Stau intr-un oras mic, si cam toata lumea cunoaste pe toate lumea si nu simt ca rezonez cu niciunul, bine m-am inteles bine cu cineva si am tinut mult la pers respectiva dar nu s-a terminat bine. Acum intrebarea nu e cum sa imi fac prieteni. Las asta pentru peste cativa anilaughing Intrebarea e daca vreti sa fim prieteni si sa vorbim pe Facebook, wapp, snap? Va voi spune cateva lucruri despre mine :
-sunt pasionata de stiinta
-imi place istoria
-un film care mi-a placut a fost lista lui schindler, filmul e alb-negru si la un moment dat a aparut un copil imbracat in rosu. mi s-a parut genail
-imi place HP, si cred ca seman cu Luna si putin cu Hermione
-imi place roz, si am o poveste
-ascult rocklaughing(da culoarea mea preferata e roz, iar eu ascult rock)
-ascult si jazz uneori si hip hop
stiu ca se pupa, si ultimul lucru sunt o ciudata
aa si varsta e importanta 15 ani

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O.k.
Poti sa-mi scrii pe mail?
purcelusulroz@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, intrebarea-i alta, ai nevoie de prieteni cu care sa nu ai nimic in comun?

| Sigfrid a răspuns:

Sigfrid.ironside@gmail.com
Trimite-mi numărul tău si vorbim eventual pe wapp

| xyzttt a răspuns:

Aici sunt!