| KendraCandy a întrebat:

Hei...Nu de putin timp am cunoscut un baiat care mi se pare fff dragut. Invatam la acelasi liceu si il vad apoape in fiecare pauza. As vrea sa ma imprietenesc cu el,dar nu stiu cum. Inafara de faptul ca ne dam unul altuia like-uri pe facebook nu stim aproape nimic unul despre celalalt laughing. Ce sa fac? Cum sa vorbesc cu el? Imi e teama ca daca incep eu prima o conversatie, el imi va spune ceva care sa ma faca sa ma simt...PROST. Ajutati-ma TPU!

2 răspunsuri:
| AdiZNoni a răspuns:

Un "buna, ce faci? :* " poate face minuni. E simplu, nu risti sa iti zica nimic de rau si deschide o usa spre socializare tongue dupa, incepe vorbaria. Nu te gandi ca ti-ar spune ceva care sa te faca sa te simti prost, ca altfel o sa stai cu gandul asta pana o sa-l bage alta in seama. laughing

| Maioru a răspuns:

Da-i de inteles ca iti pasa de el si-ti place nu este nevoie sa-i spui, arata-i asta si el va simti, va vedea pentru ca va intelege.Te imbraci sexi, vorbesti cu el si te va invita sigur la o plimbare