| LonelyGirl01 a întrebat:

Hei! Nu inteleg de ce calculatorul meu incepe sa functioneze mai greu dupa 3-4 luni dupa ce am reinstalat windowsul.tot ce fac e sa stau pe mess, pe facebook, sa ascult muzica in winamp si youtube, ma joc farmerama si ma uit la seriale online. Atat! Intelegeam inainte atunci cand jucam metin... dar oare acum ce sa aiba? Va rog ajutati-ma! Funda si vot pentru restul.

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Daca ai un antivirus e posibil ca si acesta sa iti ingreunaze putin sistemul dar in general doar la pornirea calculatorului, dupa aceea isi revina. daca nu ai anti-virus ai probleme cu virusii pe calculator are iti ingreuneaza sistemul =).de asemenea daca ai antivirus. posibil sa fie setat pe auto-scan si se pune sa scaneze PC-ul la anumite intervale de timp. ceea ce din nou ingreuneaza putin sistemul=p

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Viata unui sistem Windows este de 7 luni. Probabil ai un pc cu putin ram sau un antivirus care ti-l blocheaza.
oricum incearca sa mai dezinstalezi/jocuri din jocuri, filme, muzica care nu iti mai folosesc. Succes!