| andreiutza_3143 a întrebat:

Am o problema la internet explorer : m-am dus pe youtube sa ascult muzica, am inchis sa stau pe mess, apoi, mi-a disparut linkul si-mi canta calculatorul singur. Ce fac acum?

6 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Instaleaza Google Chrome sau Firefox. IE este un amarat de browser care merge foarte incet si este cel mai popular browser de downloadat Chrome si Firefox laughing si da, nu mai asculta Justin Bieberwinking

| Mişu_7703 a răspuns:

Stop listening to justin beaver.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Dai un restart calculatorului...

| Gecko a răspuns:

Ce calculator ai? Depinde, acum poti sa-i dai un restart si sa vezi ce se intampla crying Mie nu mi s-a intamplat niciodata, da folosesc mac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CTRL+ALT+DEL - Apasa pe tabul "Processes" si acolo cauti in lista iexplorer. exe si ii dai "End Proces" dupa aia il pornesti din nou happy

| nicolescuc a răspuns:

(Restarteazal Repede Ca ai luat virus)!