| Reink a întrebat:

Hei...
Nu stiu daca aici ar trebui sa intreb asta dar de ce ma simt asa de gol inauntru dintrodata? ...Nu inteleg simt ca lipseste ceva din mine.Zilele astea am vazut o serie anime (Sword Art Online). Dupa ce am vazut relatia dintre personajele principale ma gandeam doar la faptul ca as fi vrut sa am si eu pe cineva langa mine. Orice comentariu (neerautacios) este bine primit. sad

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca treci printr-una din acele perioade cand nu ai nici o motivatie sa te scoli din pat.E rezultatul unei vieti lipsite de activitate, poate si de vise, de scopuri.Cauta sa faci ceva ce-ti place, o investitie de care sa fi constient ca va fi necesara.Nu e vorba numai de a investi bani, ci timp-in pregatirea viitorului tau.Si golul va disparea.E mai recomandat sa fi in criza de timp, decat sa nu ai ce face cu el.

2 răspunsuri:
| Alex96CM a răspuns:

O sa treaca stai linistit... Eu am cunoscut o fata cu 4 ani mai mare, eu 17 si ea 21, eu din Craiova si ea din valcea, am tot vorbit cu ea aproape 2 luni si a inceput sa imi placa, sa ma indragostesc de ea, si nu pentru cum arata(desi are cei mai frumosi ochi din lume), pentru ceea ce este ea, pentru inima si sufletul ei. M-am pus bani de-o parte sa merg si sa stau o saptamana la valcea si aveam de gand sa ii zic acolo tot ce am pe suflet dar acum 3 zile mi-a zis ca s-a indragostit de unu de 23 de ani. De atunci nu am dormit si nu am mancat! Asa ca nu ai motive serioase sa stai suparat.

| Tudorache_Alexandru_1998 a răspuns:

Fix la fel m-am simtit si eu dupa ce m-am uitat la SAO... si inca astept momentul cand o sa pot sa intru si eu in acea lume laughing