| leFunnyDuck a întrebat:

Hei nu stiu la ce categorie sa pun. w/e.
Voi puteti face ce vreti in vise. ex : vreti sa apara o casa... apare
Daca da ....cum happy? ar fi destul de tare as dormi toata ziua (nu ca nu o fac laughing ]

2 răspunsuri:
| LastKisss a răspuns:

E complicat, e foarte greu, necesita multe exercitii si trebuie sa intelegi niste chestii, e greu si exista riscul sa te dezechilibrezi... eu zic sa stai cuminte, eu am reusit de cateva ori, dar acum de exemplu nu mai am atentia necesara si nici nu mai vreau. Lasa visele sa vina de la sine nu le modifica ptc ele mereu iti spun cate ceva

| leFunnyDuck explică (pentru LastKisss):

Eram pregatit sa imi asum riscurile happy