| love3372 a întrebat:

Hei. peste cat timp poti sa prelungesti un abonament?
( adica sa iei un telefon pe acelasi abonament. asta stiam eu ca inseamna...) Funda

4 răspunsuri:
| davidutzu12 a răspuns:

Nu te pot ajuta cu asta dar iti pot spune sa intri aici: http://gifts.kudosnetwork.co.uk/151920 si sa iti faci cont si urmand toate indicatile poti castiga tot ce doresti, totul e GRATIS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt doua feluri de prelungiri:
1. prelungire perioada contractuala cu 12 luni
2.prelungire perioada contractuala cu 24 luni
Sa zicem ca vrei sa iti iei un model Nokia la abonamentul Fluture cu prelungire 12 luni. Pretul ti-l vor calcula dupa pretul telefonului, valoarea abonamentului si perioada de prelungire. Si tu va ramane sa platesti o diferenta pe care ti-o vor spune ei.
Pa, pa! happy

| love3372 explică:

Abonament fluture am uitat sa precizez.

| BiancaD19 a răspuns:

Eu stiu ca dupa 2 ani :d... sper ca ti-am fost de ajutor!