| Cargomania a întrebat:

Hei! Peste ceva timp prietenul meu isi va sarbatori majoratul. Imi puteti da niste idei de cadouri inedite? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| AndraSmile a răspuns:

Hei, o idee buna ar fi un tablou mare plin de poze cu voi doi, chiar daca e baiat ii va placea multwinking..Sau daca nu isi doreste asa ceva ii poti lua un ceas, sau un parfum (bvlgari pour homme)- cel mai bun parfum

2 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Majorat = cheltuiala, deci va trebui sa fii și să gândești practic poți să îi iei un cadou inedit dar asta este altă parte; în primul rând trebuie sa te gândești să îți acoperi consumaţia deci https://www.google.ro/......ps?/search cam aşa ar arâta cadoul pentru majorat :)

Răspuns utilizator avertizat