| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUlove struck! imi puteti da si mie niste idei de cadouri pentru prietenul meu? Pe 14 august facem 1 an de cand suntem impreuna si as vrea sa-i fac un cadou, iar pe 12 septembrie isi face majoratul. Doresc idei pentru ambele evenimente! Cele mai bune primesc Funda, iar restul vot! Va pup si va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Pai de 1 an ai putea sa faci la comanda tricouri cu poza cu voi doi si cu i love you ca amintire tongue, si de ziua lui ceva ce stii ca ii place, set de poker sau ceva suvenir funny ca doar ii baiat :p.

| Necunoscut2 a răspuns:

Pff...si eu am mari probleme cu cadourile pentru prietenul meu.si eu sunt in dilema.m-am plictisit de gen:Tricouri cu poza cu noi sau din asteabig grin