| Ruxandra15 a întrebat:

Hei. Peste o luna merg la o nunta si am o dilema. Tipul acesta de roche, http://thewoman.md/......a-2013.jpg (cea din mijloc, neagra total) merge cu pantofii oxford gri cu toc si bot negru (http://www.superpantofi.ro/botine-oxford-albastre-muse-1 640)?

5 răspunsuri:
| Sxx a răspuns:

Rochia este foarte frumoasă, cred că da. Nu pot să văd al doilea link...

| Ruxandra15 explică (pentru Sxx):

Lasa-mi id-ul tau si iti trimit poza cu pantofii care ii am

| dadine a răspuns:

Am reusit sa vad pantofii - daca sunt aia fix tip oxford - nu prea se potrivesc la tinute de ocazie chit ca sunt comozi. Mai draguti ar fi unii UNI de o culoare complementara- faci senzatii cu ei. Sa fie cu toc stiletto sau cui si platforma(te ajuta platforma).winking

| Ruxandra15 explică (pentru dadine):

Stiu dar eu vreau ceva prins de glezna ca am doua picioare stangi si am avut un mic accident zilele trecute si am o entorsa. Am de ales intre sandale cu paltforma turcoaz si pantofii oxford.

| dadine a răspuns (pentru Ruxandra15):

Ca sa fii tu in siguranta si sa fie si mai comod ia-ti mai bine sandale numai cu platforma