| PisicutaPisy14 a întrebat:

Hei!
Peste o săptămână e ziua unei prietene si pe lângă cadou vreau sa-i dau ceva la caterincă să rad putin de ea. Mă gândeam sa-i pun si un,, absorbant" in punga de cadou.
Aveti alte idei?
Dau functia! happy
P.S.: face 16 ani.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Un vibrator e mai ok

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare ok asta, il si foloseste.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu as recomanda nimic jignitor sa-i pui in pachet, cum ar fi absorbantul, ca poti strica relatia pe veci, mai ales daca desface pachetul de fata cu altii si se simte jignita.
Cauta sa-i pui ceva nevinovat si fara tente jignitoare.
Pune-te in locul ei si vezi cat de mult ti-ar place sa primesti un cadou cu un prejervativ in el, sau un tampon, pentru ca eu una as sarii ca arsa si ti-as pune cadoul cu tot ce contine in brate, invitandu-te pe usa afara, fara sa te mai istoric vreodata.

| qMiruq a răspuns:

Vailaughing, hartie igienica pe care sa scrii "in caz ca vin vremuri cacacioase laughing ", Un cartof scobit in care ii poti pune o gluma, sau o amintire amuzanta de a voastra, o poza cu tipa/tipul pe care nu il suportati [trebuie sa fie cineva] capul lui/ei fiind decupat/a si pus pe un trup de animal [ eu asta am primit de ziua mea si ne-am amuzat amandoua, era cel ce nu il suportam [capul lui] pus pe un corp de musca rolling on the floor ] ], o poza gen cu "voi doua la batranete si scris un dialog in gen >> capra batrana unde cheltuim pensia? - Oriunde cu tine, dar numai nu la cimitir!