| kasandra111111 a întrebat:

Hey prieteni...e mai complicat ce vreau sa va intreb dar sper sa ma fac inteleasa.
deci se apropie ziua unei prietene si vrem ca pe langa cadou sa ii mai facem ceva la caterinca de exemplu unui baiat i-am facut cadou un pachet de prezervative sau la o prietena o suzeta cu fundita....chestii de genu...

aveti idei in afara de cele spuse?
va rog seriozitate
funda!

2 răspunsuri:
| ClauA17 a răspuns:

Era ceva pe la magazine tot asa cu o rama si inauntru era un prezervativ si scria in caz de urgenta spargeti sau ceva de genu si era un ciocanel. ai putea sa gasesti la magazinele de cadouri.

| kasandra111111 explică (pentru ClauA17):

Asta i-a facut ea cadou unui baiat nu pot sa ii fac si eu