| anonim_4396 a întrebat:

Vreau idei despre impachetarea unui ursulet.
ma gandeam sa il pun intr-o punga de cadou. apoi in inca una.si inca una.idei?:-s

Răspuns Câştigător
| lala178 a răspuns:

Intr-o cutie mare (televizor, monitor) pune ursuletul si apoi acopera-l cu polistiren maruntit...
Sau tot intr-o cutie mare pune o cutie mai mica, intr-asta inca una si mai mica si tot asa, iar in ultima sa fie ursuletulwinking

6 răspunsuri:
| andutxza a răspuns:

I-a o cutie pe masura ursuletului o folie de impachetat cadouri depinde cu ce vrei daca e acum iei cu niste oameni de zapada pe ea model(in perioada de anul nou craciun) si cam atat daca mai vrei sa mai pui cutia intr-o punga de cadou treaba ta nu ma bag dar iti spun ca in cutie

SUCCES! SPER SA-I PLACA ACELEI PERSOANE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Daca ai o cutie de carton poti pune ursuletul in ea si cutiea sa o infasori cu hartie creponatawinking si desigur si cu o funtitza legata tongue

| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
Mai bine îi iei o cutie, îl bagi în cutie, apoi îi iei o folie draguță si il impachetezi.
Sper că te-am ajutat!

| Vodka a răspuns:

Ar fi mai potrivit ceva simplu, nu incarcat. Eu ti-as sugera sa il pui intr'o punga de culoare crem sau albastru deschis, e mai simplu si mai frumos asa