| marina11 a întrebat:

Hei prieteni. Ma simt singura. ce sa fac ca sa scap de starea asta? Inafara de ascultat muzica si de iesit cu prietenii. am facut asta deja. am starea asta cand sunt acasa crying.

1 răspuns:
| Sid23 a răspuns:

Pai daca ai prieteni de ce te simti singura?hee hee De ce nu vorbesti cu parintii tai sa iti cumperi un animalut de casa? Daca nu sunt de acord cu un caine sau o pisica, poti incerca un mic hamster sau un perus.Sunt adorabili si iti vor tine companie mereu in casa.Asta doar daca vrei si tu.happy