| prizeFTW a întrebat:

Hei prieteni. Toata lumea stie ca maine incepe scoala ( da apocalipsa ). Intrebarea mea este : Ce sa faci in ora cand te plictisesti? :o. Acel moment cand profa asculta pe cineva si tu mori de plictiseala. Idei? Fundita! happy
Si..cat mai putine teme si lectii de ascultat happy

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Am aceeasi problema.
laughing
Eu incepeam sa-mi innumar firele de par [hee hee] sau scriam pe caiet ceva. Inimioare, chestii big grin.

Nu stiu cam ce sa iti spun, dar. Incearca sa te uiti in directia aia [a elevului sau a profei] si sa iti imaginezi alte lucruri laughing
Sper ca am ajutaat big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat